Minimalna porażka w finale powiatu w piłce siatkowej chłopców z gimnazjum.

09.III.2015 w hali przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kwidzynie odbyły się finały powiatu w piłce siatkowej chłopców z gimnazjum. W turnieju brało udział 6 szkół: Gr. A: Gim. 3 Kwidzyn, Gim. Licze, Gim. Trumiejki. Gr. B: Gim. 2 Kwidzyn, Gim. Sadlinki, Gim. Gardeja.

Nasza drużyna wygrała oba mecze grupowe po 2:0 i awansowała do finału w którym zmierzyła się ze szkołą nr2 z Kwidzyna. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze. Pierwszego seta wygraliśmy dość pewnie choć już w końcówce przeciwnik przestał popełniać błędy i zrobiło się trochę nerwowo.

W drugim secie szkoła z Kwidzyna dominowała i doprowadziła do wyrównania w setach. Do połowy tie-breaka set był wyrównany. Niestety końcówka należała do gospodarzy, którzy wygrali 2:1 i pozbawili nas awansu do półfinału wojewódzkiego.

Skończyło się tylko drugim miejscem. Miejmy nadzieję, że za rok już uda się awansować dalej.

Skład drużyny: Kacper Głowacki, Wiktor Szmyt, Fabian Koniszewski, Wojciech Gajewski, Dawid Goriński, Dominik Malicki, Daniel Pełka, Filip Wawrzynowicz, Karol Smentoch, Kuba Gadecki,