Archive for Aktualności

Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Jestem bohaterem książki…

Lubić czytanie– to znaczy godziny nudy, które człowiek miewa w życiu, zmieniać na godziny radości. Słowa Monteskiusza przyświecały uczestnikom konkursu, który odbył się 20 lutego w Szkole Podstawowej nr 6 w Kwidzynie. Główne cele konkursu to: zachęcenie do czytania, rozbudzanie wrażliwości na piękno słowa, przybliżenie literatury dziecięcej oraz uczenie rywalizacji w przyjemnej atmosferze.

Read more

KONKURS!

1MARCA TO NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH (NIEZŁOMNYCH).
BY UCZCIĆ TO ŚWIĘTO OGŁASZAMY SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNO-PLASTYCZNY:

– DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NA NAJŁADNIEJSZY RYSUNEK DOTYCZĄCY ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH,
– DLA UCZNIÓW GIMNAZJUM NA PLAKAT DOTYCZĄCY ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

TECHNIKA DOWOLNA, FORMAT A4 I A3 Z DOKŁADNYM PODPISEM AUTORA NA ODWROCIE.

Prace oddajemy do dnia 28.02.2017 do Pana Piotra Pilewskiego lub Pana Pawła Pudlaka.

CZEKAJĄ CIEKAWE NAGRODY!

25 FINAŁ WOŚP I DYSKOTEKA CHOINKOWA.

Kolejny raz Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w naszej szkole. W tym roku zbieraliśmy pieniądze na ratowanie życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. Read more

UWAGA!

Sie ma!
W sobotę- 14 stycznia o godz. 11:00 zagraj z nami w najpiękniejszej orkiestrze świata, czyli
w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!
CZEKAMY NA WAS W SALI WIEJSKIEJ W TRUMIEJKACH.
W trakcie Finału odbywać się będzie loteria fantowa.
UWAGA! KAŻDY LOS WYGRYWA!!!
CENA LOSU 2 zł
Podczas imprezy czynny będzie bufet ( ciasto, galaretki z bitą śmietaną, soki, kawa, herbata) oraz sklepik z gadżetami W.O.Ś.P.
Liczymy na Waszą hojność i dobrą zabawę! 🙂
Równocześnie z XXV Finałem W.O.Ś.P. odbędzie się dyskoteka choinkowa a co za tym idzie odwiedzi nas Mikołaj!!! Podczas imprezy wybierzemy Króla i Królową dyskoteki! Mile widziane przebrania!
Zapraszamy gorąco! Oj, będzie się działo…

10:00 PRABUTY
10:15 GILWA
10:25 KOŁODZIEJE
10:30 KOWALE/PÓLKO
10:35 PILICHOWO
10:45 GRODZIEC

Wywiadówki klasowe.

DNIA 12 STYCZNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W ZESPOLE SZKÓŁ W TRUMIEJKACH ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI, NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Święta tuż, tuż…

Jasełka to tradycja szkoły. W czwartek, 22 grudnia, cała społeczność szkolna zebrała się w sali gimnastycznej. Jak co roku, uczniowie- pod czujnym okiem p. Jolanty Juszczak- przypomnieli historię Józefa, Maryi i Jezusa. Nie była ona jednak wierną kopią wydarzeń sprzed lat. Została wzbogacona o humor oraz współczesne gadżety.

Read more

Życzenia Świąteczne.

Wywiadówki.

DNIA 15 GRUDNIA (CZWARTEK) O GODZINIE 17:00 W ZESPOLE SZKÓŁ W TRUMIEJKACH ODBĘDZIE SIĘ ZEBRANIE Z RODZICAMI, NA KTÓRE SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Wizyta w teatrze.

W czwartek, 8 grudnia, grupa 36 uczniów z klas IV-VI wybrała się do Teatru im. Stefana Jaracza w Elblągu na przedstawienie pt. „Opowieść wigilijna”. Opiekę nad dziećmi sprawowały: p. Katarzyna Tobiasz, p. Janina Kosin, p. Weronika Woch oraz p. Zofia Marciniak-Szybkowska. Read more

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Trumiejkach brązowymi medalistami województwa pomorskiego w unihokeju.

Dnia 2 grudnia w Gdańsku-Brzeźnie odbyły się finały XVL Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców. Wśród sześciu najlepszych drużyn, które pomyślnie przebrnęły eliminacje gminne, powiatowe i półfinały wojewódzkie, znalazła się – po raz pierwszy w historii – reprezentacja naszej szkoły. Read more