Dzień Dziecka w naszej szkole.

29 maja 2024 r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Dziecka. Tego dnia na boisku były gry i zabawy sportowe, w których uczniowie od najmłodszych do najstarszych wykazywali się umiejętnościami fizycznymi.

Wszyscy aktywnie spędzali czas grając w piłkę, skacząc, pokonując labirynt,itp.
Największą atrakcją okazał się zorganizowany przez p. P. Jędrasa bieg na orientację z mapą. Z ogromnym zaangażowaniem uczniowie szukali ukrytych wokół szkoły, na boisku, placu zabaw punktów z liczbami. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody.

Był to czas radości i integracji zespołowej.
Nie zabrakło oczywiście poczęstunku: pieczonych kiełbasek, lodów, napojów i waty cukrowej.
Uśmiechy na zdjęciach stanowią dowód na to, że impreza była udana.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Kisielewskiej za ufundowanie i zrobienie waty cukrowej dla wszystkich uczniów.

Comments are closed.

Skip to content