Wycieczka do Elbląga.

21 maja uczniowie klas IV-VIII pod opieką nauczycieli (p. Magdaleny Kordowskiej, p. Janiny Kosin, p. Katarzyny Tobiasz, p. Zofii Marciniak-Szybkowskiej i p. Pawła Pudlaka) pojechali do Elbląga. Tam bawili się w centrum rozrywki. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku oraz zacieśnienie więzi koleżeńskich.

W Activity Parku są: trampoliny kwadratowe i prostokątne, trampolina z koszem, duże, dmuchane materace, ścianka wspinaczkowa, tor zwinnościowy, basen z gąbkami, mini park linowy, małpi gaj oraz dmuchana zjeżdżalnia.

Przed rozpoczęciem zabawy miała miejsce rozgrzewka pod okiem profesjonalnego trenera. Prawidłowo wykonywane ćwiczenia pozwalają uniknąć kontuzji. Pobyt w tym parku rozrywki trwał dwie godziny, a czas ten okazał się dla wszystkich świetną zabawą. Po tych wyczerpujących ćwiczeniach trzeba było uzupełnić spalone kalorie, więc wszyscy pojechali na smaczny posiłek w restauracji McDonald.

Wizyta w parku trampolin dostarczyła wszystkim uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomiła także uczniom, że skoki na trampolinie to nie tylko wspaniała zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Wrócili zmęczeni, ale zadowoleni i z uśmiechami na twarzach.

Comments are closed.

Skip to content