Międzynarodowy dzień Kubusia Puchatka.

W dniu 18.01 obchodziliśmy w naszej szkole międzynarodowy dzień Kubusia Puchatka. Chętni uczniowie przyszli do szkoły w strojach ozdobionych podobizną tego sympatycznego misia, kto chciał mógł się też przebrać za Kubusia lub kogoś z jego przyjaciół. Po pierwszej lekcji uczniowie w świetlicy szkolnej mogli spróbować słodkiego „co nie co” przygotowanego przez samorząd szkolny i jego opiekunów panią Magdalenę Kordowską i pana Piotr Pilewskiego.

Chleb z masłem i miodem smakował wyśmienicie! Na korytarzu szkolnym była wystawiona foto budka z Kubusiem Puchatkiem dla chętnych na pamiątkowe zdjęcie, dodatkowo klasy I-III miały lekcję biblioteczna związaną z Kubusiem Puchatkiem i dzisiejszym świętem, rysowano też w klasach I-IV portrety Kubusia i jego przyjaciół, lub wydzierano z kolorowego papieru przygotowane szablony. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia.

Comments are closed.

Skip to content