Nakrętki zbieramy- Olkowi pomagamy!

Olek urodził się ze złożoną wrodzoną wadą serca, małogłowiem, niewykształceniem prawej półkuli móżdżku i brakiem postępu mielinizacji, przez co nie rozwija się prawidłowo. Rozwojowo Oluś jest na etapie dziecka 4 miesięcznego, mimo że ma już 14 miesięcy. Olek nie siedzi, nie chodzi, nie gaworzy.
Codzienna rehabilitacja ruchowa i neurologopedyczna, daje nadzieję, że Olek będzie siedział a może nawet i chodził. Rodzice mają także nadzieję, że uda im się usłyszeć słowo Mama i Tata. Tylko dzięki pomocy innych Rodzice mogą intensywnie rehabilitować synka. W związku z tym zachęcamy uczniów naszej szkoły, ich rodziców oraz całą społeczność lokalną do włączenia się w akcję zbierania plastikowych nakrętek. Nakrętki prosimy przynosić do naszej szkoły i składać do oznaczonego pojemnika przy wejściu.

Comments are closed.

Skip to content