Wycieczka klas 1-4.

Dnia 22 września 2021 roku uczniowie z klas 1-4 pod opieką p. Anny Kurowskiej, p. Marzeny Urbańskiej, p.E wy Taraszkiewicz i p. Anety Lizińskiej pojechali na film animowany pt.: „Psi Patrol ” do Kina Helios w Grudziądzu.

Cele i założenia programowe wycieczki to:
– kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej (edukacja medialna),
– kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino) oraz środkach transportu,
– integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej.

„Psi Patrol” to pełny przygód film animowany adresowany dla całej rodziny. Opowiada o bohaterskich pieskach i o chłopcu, którzy niosą pomoc potrzebującym.

Po zakończonym seansie udaliśmy się do McDonalda a następnie na przystanek, na którym czekał na nas autobus. Przez całą drogę powrotną trwały rozmowy na temat obejrzanej bajki. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy bezpiecznie do szkoły.

Comments are closed.

Skip to content