Wycieczka klas V i VII.

7 września uczniowie klas V i VII pojechali do Kołodziej. Tam, będąc na Wodnej Farmie, mieli okazję do integracji, wspólnych zabaw oraz długich rozmów. Opiekę sprawowały: p. Janina Kosin, p. Grażyna Drozdowska-Kot oraz p. Zofia Marciniak-Szybkowska.

Tuż przed godziną ósmą wszyscy dotarli na miejsce. Tam każda klasa spędzała czas w swoim gronie. Wachlarz atrakcji był duży. Uczniowie mogli aktywnie spędzić czas na placu zabaw, grając w piłkę siatkową, tańcząc czy przeciągając linę. Nie zabrakło także gier planszowych. Spalane kalorie były uzupełniane na bieżąco– ciasto, pizza i lody tego dnia smakowały doskonale…

W drodze powrotnej słychać było rozmowy dotyczące tak miło i aktywnie spędzonego dnia. Ta wycieczka okazała się dobrym rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Comments are closed.

Skip to content