100 rocznia urodzin Świętego Jana Pawła II.

Kochani

18 maja 2020r. przypada 100 rocznica urodzin Papieża świętego Jana Pawła II.

W związku z tym pani Jolanta Juszczak wspólnie z Samorządem Szkolnym zachęca do udziału w konkursie.

Zastanówcie się  jak możemy uczcić jego urodziny?

Można przygotować  kartkę urodzinową dla Jana Pawła II , nagrać piosenkę , ułożyć wiersz , zrobić tort… Liczymy na Wasze pomysły… Przesyłajcie zdjęcia swoich prac, można na Messengera, bądź na adres e-mail jolkajuszczak@gmail.com lub aneta.lizinska@adres.pl.  Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na stronie szkoły oraz na FB i nagrodzone –  na razie super oceną  z religii, a po powrocie do szkoły miłą niespodzianką.

Na Wasze prace czekamy do 20.05.2020r.

Zachęcamy do włączenia się w tą akcję.

 

,,Świętujmy wspólnie 100 rocznicę urodzin Jana Pawła II ciesząc się,  że mamy tak Wielkiego Orędownika w Niebie”.

Comments are closed.