Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem – powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Czy święto Misia jest potrzebne? „Oczywiście, że tak!”– odpowiadają zgodnie dzieci.

Miękki, puchaty i taki z łatką- najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i bohater wielu książek i filmów dla dzieci– Pluszowy Miś obchodzi swoje święto 25 listopada.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” W naszej szkole też obchodziliśmy to milutkie święto. Chociaż pluszowy miś ma już ponad sto lat cieszymy się, że jest z nami na dobre i złe.

Comments are closed.