Zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęło się punktualnie o godz. 8.00. Pan Dyrektor podziękował wszystkim za ciężką pracę w tym roku szkolnym, podsumował ważniejsze wydarzenia i konkursy, które odbyły się w naszej szkole. Następnie Pan Dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, sporcie i stuprocentową frekwencję.

Oklaskom nie było końca.

Drugą część uroczystości uświetnili uczniowie klasy ósmej i trzeciej gimnazjum, którzy przygotowali specjalną Akademię Szkolną na której oficjalnie pożegnali się z Panem Dyrektorem, nauczycielami, pracownikami szkoły , z młodszymi kolegami i koleżankami oraz z murami dobrze znanej sobie „podstawówki”, natomiast uczniowie z klasy siódmej pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki życząc im samych sukcesów w dalszym życiu.
Łez i wzruszeń nie było końca.

Tak więc kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami było zabawnie jednak każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

Życzymy więc wszystkim udanych wakacji, a tym którzy skończyli naukę w naszej Szkole Podstawowej, życzymy owocnych sukcesów w dalszej edukacji.

Comments are closed.