26 FINAŁ WOŚP i DYSKOTEKA CHOINKOWA.

13 stycznia 2018r w naszej szkole odbył się 26 Finał WOŚP, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Tego dnia każdy kto chciał wesprzeć akcję mógł wziąć udział w loterii fantowej. Przez cały czas czynny był bufet, w którym dzięki hojności nauczycieli można było kupić pyszne ciasto, babeczki, galaretkę z bitą śmietaną, soki, kawę i herbatę.
Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy i plecenie kolorowych warkoczyków. Podczas imprezy gościliśmy grupę wokalną aQQ z Prabut, w której jedną z wokalistek jest „nasza” pani od przyrody i biologii – pani Wioleta Kossak – Mościcka.W trakcie Finału odbyła się również sprzedaż gadżetów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogromne podziękowania należą się wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy zaangażowali się w akcję, a przede wszystkim wolontariuszom. W tym roku byli to: Agata Czajkowska, Agnieszka Malicka, Natalia Szpeflik, Grzegorz Rakoczy i Jakub Olszański.

Miło nam jest poinformować, że w tym roku zebraliśmy 2326,20zł !!!

Cieszymy się, że byliście z nami. Będziemy grać z WOŚP do końca świata i jeden dzień dłużej!!!

Organizatorzy szkolnego Finału: pani Aneta Lizińska i pani Marzena Urbańska.

Kolejny już raz w dniu Finału WOŚP odbyła się również dyskoteka choinkowa. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, nauczycielom jak i rodzicom. Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

W trakcie imprezy dzieci odwiedził Mikołaj, który wszystkich uczniów obdarował słodkimi paczkami.

13 stycznia był ważnym dniem w życiu naszej szkoły, dniem niezapomnianych wrażeń. Pokazał, że młodzież nie tylko potrafi się bawić, ale też otworzyć serca na potrzeby innych.

Comments are closed.