Mikołaju, Mikołaju.

6 grudnia jest od wielu lat dniem, w którym w naszej szkole podtrzymujemy mikołajkową tradycję. Od samego rana z każdej strony kręciły się po korytarzach i w klasach dzieci ubrane na czerwono, w pięknych mikołajkowych strojach i czapkach. Wszyscy uczniowie otrzymali w tym wyjątkowym dniu słodki upominek.

Dwa dni później naszą szkołę odwiedził Mikołaj w asyście strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kołodziejach. Najmłodsze dzieci z naszej szkoły zostały obdarowane słodyczami i drobnymi upominkami. Bardzo dziękujemy strażakom, że i w tym roku o nas pamiętali 🙂

– To był fajny, ciekawy dzień… – Długo będę go pamiętać… – Lubię mikołajki… – to słowa dzieci, wspominających ten dzień. A co najważniejsze – Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, kolędy, śniegu … A więc wszyscy czekamy już teraz na Święta Bożego Narodzenia. Wesołych Świąt!!!

Comments are closed.