Świąteczna Zbiórka Żywności.

Z myślą o Świętach Bożego Narodzenia odbyła się kolejna edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Tradycyjnie wzięliśmy w niej udział i podobnie jak w ubiegłym roku, w dniach 01– 02. 17 r. zbieraliśmy żywność w sklepie Polo Market i Biedronka w Prabutach.

W akcji uczestniczyli uczniowie naszej szkoły wspólnie z uczniami ze szkoły Ponadgimnazjalnej w Prabutach pod opieką Pani Anety Próchnickiej– Sitarz. Zebrana żywność, w postaci świątecznych paczek, trafi do potrzebujących dzieci i młodzieży z terenu Miasta i Gminy Prabuty. Akcja i jej zakończenie zapewne przybliżyły nas do istoty Świąt Bożego Narodzenia– miłości, dobra, życzliwości, radości, otwartości na drugiego człowieka. Wszystkim uczestnikom biorącym udział w tym wydarzeniu serdecznie dziękujemy.

Wolontariusze: Amelia Malicka, Amelia Bylicka, Joanna Wawrzynowicz, Klaudia Tchórz, Roksana Bucka, Anna Anders, Agata Rakoczy, Beata Sabiszewska, Jakub Burny, Agata Czajkowska, Agnieszka Malicka, Wiktoria Malicka, Grzegorz Rakoczy, Mateusz Grabiński, Krystian Socha.

Koordynatorzy akcji w szkole: p. Aneta Lizińska, p. Marzena Urbańska.

Comments are closed.